Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

55 235 29 58
elblag@koni.pl
55 233 82 33
salon@koni.pl

Działamy dla Was już od 24 lat!

Oprogramowanie oraz systemy informatyczne dla mikro, średnich i dużych przedsiębiorstw

Szeroki zakres usług doradczych

Obsługa informatyczna oraz zarządzanie infrastrukturą

DLA KOGO

Oprogramowanie Maestro Produkcja przeznaczone jest dla małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują niezawodnego narzędzia do zarządzania produkcją. Dzięki dużym możliwościom i niskiemu kosztowi wdrożenia jest to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych firm o prostych procesach produkcyjnych.


OPIS

To zintegrowany system wspomagający zarządzanie produkcją, który posiada standardowe funkcjonalności niezbędne do sprawnego i zautomatyzowanego rozliczania produkcji, planowania zleceń, kalkulacji kosztów. Wdrożenie systemu pozwala przede wszystkim uporządkować pełną dokumentację dotyczącą technologii i zleceń produkcyjnych, a także pozwala na systemowe planowanie produkcji przy jednoczesnym analizowaniu wydajności pracowników. Nieocenioną korzyścią jest również generowanie planowanej kalkulacji kosztów i możliwość sprawdzenia rzeczywistego kosztu wytworzenia danej partii wyrobu gotowego. Integracja z aplikacją Maestro MES (panele dotykowe na produkcji) powoduje, że w systemie rejestrowany jest czas każdego pracownika poświęcony na realizację każdej operacji na danym zleceniu produkcyjnym. Na podstawie informacji spływających ONLINE z hali produkcyjnej użytkownicy Maestro Produkcja mogą w łatwy sposób sprawdzić stan zaawansowania danego zlecenia, a także analizować ewentualne odchylenia realizacji od planowanego czasu technologicznego.


NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Maestro Produkcja jest kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania produkcją. Jego najważniejsze możliwości zawarte są poniżej:
• Zarządzanie technologiami i planem produkcji
• Sprawne planowanie zleceń
• Kalkulacje kosztów
• Rozliczanie produkcji w czasie rzeczywistym (przy pełnej integracji z Maestro MES)
• Nadzór nad wydajnością pracowników
• Kalkulacja rzeczywistego kosztu wytworzenia
• Kontrola rzeczywistego progresu produkcji


ZALETY

Oprogramowanie wyróżnia się:
• Niskim kosztem wdrożenia i utrzymania systemu
• Szybkim wdrożenie
• Integracją z Twoim oprogramowaniem ERP
• Zapewnieniem wszystkich najważniejszych funkcji

Maestro MES służy do sprawnej akwizycji danych do Systemu bezpośrednio z hali produkcyjnej. Oprogramowanie zazwyczaj instalowane jest na
panelach dotykowych na hali produkcyjnej wraz
z czytnikami kodów kreskowych. Prosta konstrukcja
programu i użyta technologia kodów kreskowych
pozwala na szybkie i łatwe wdrożenie dla kadry
pracowników produkcyjnych a także późniejszą pracę
z aplikacją. Zastosowanie nowych technologii ogranicza
możliwość wystąpienia pomyłki do minimum.


Program jest intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze. Najczęściej instalowany jest na panelach dotykowych, co ułatwia pracę pracownikom produkcji.

Na podstawie danych wprowadzanych do MES obliczany jest rzeczywisty czas wykonania danej operacji, przez co możliwe jest uzyskanie informacji o rzeczywistych kosztach wytworzenia wyrobu gotowego.

Zastosowanie takiego narzędzia usprawnia i automatyzuje proces realizacji produkcji a w powiązaniu z Systemem Zarządzania Maestro Produkcja daje ogromne możliwości zarządcze dla firm produkcyjnych.


Funkcjonalności Maestro MES pozwalają na raportowanie z hali produkcyjnej m.in. informacji o:
• Realizacji poszczególnych operacji
• Czasie/kosztach pracy pracownika w odniesieniu do operacji i zlecenia
• Ilościach powstałych braków