Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

55 235 29 58
elblag@koni.pl
55 233 82 33
salon@koni.pl

Działamy dla Was już od 24 lat!

Oprogramowanie oraz systemy informatyczne dla mikro, średnich i dużych przedsiębiorstw

Szeroki zakres usług doradczych

Obsługa informatyczna oraz zarządzanie infrastrukturą

Przedszkolak

System elektroniczny KIDS skierowany jest zarówno do przedszkoli jak i szkół. Kids to niebywałe ułatwienie w rejestracji czasu pobytu wychowanków w placówce szkolno-edukacyjnej. System umożliwia określenie kosztów pobytu i należności przy płatnym pobycie protegowanego w placówce. Zwiększa bezpieczeństwo przez określenie osób przebywających na terenie obiektu.

Proponowane przez nas urządzenia i oprogramowanie do ewidencji protegowanych pozwala na bardzo dokładne odnotowanie czasu spędzonego w placówce. Nie ma konieczności prowadzenia papierowych list godzin wejścia i wyjścia, ani ich nadzorowania przez rodziców.

Zastosowanie kart zbliżeniowych i czytników jest proste, eliminuje kolejki i precyzyjnie nalicza czas. KIDS złożony jest z dwóch elementów:

1) Bramki z czytnikiem zbliżeniowym do kart, kamerą oraz ekranem dotykowym. Przy jej pomocy wychowawca rejestruje moment wejścia i wyjścia protegowanego z placówki. Dzięki ekranowi dotykowemu może również sprawdzić rzeczywisty stan należności za określony miesiąc oraz uzyskać dokładne informacje o godzinach pobytu wychowanka w placówce. Urządzenie pozwala także pracownikom placówki sprawdzić aktualną obecność oraz nanieść konieczne poprawki.

2) System do zarządzania pracy placówki przez jej pracowników. Oprócz zarządzania listami wychowanków i ich kart dostępowych system ten udostępnia m.in. dziennik elektroniczny i zestaw przydatnych raportów oraz zestawień. Dzięki modułowości możliwe jest przystosowanie na etapie wdrożenia poszczególnych funkcji systemu pod indywidualne potrzeby placówki.