Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

55 235 29 58
elblag@koni.pl
55 233 82 33
salon@koni.pl

Działamy dla Was już od 24 lat!

Oprogramowanie oraz systemy informatyczne dla mikro, średnich i dużych przedsiębiorstw

Szeroki zakres usług doradczych

Obsługa informatyczna oraz zarządzanie infrastrukturą

B2B

Oferujemy nowoczesne rozwiązanie sprzedażowe dla klientów biznesowych (B2B), które integruje System Symfonia ERP z naszym WebCMS-em umożliwiając sprzedaż produktów poprzez interfejs WWW. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzedaż internetowa odbywa się szybko i intuicyjne co zapewnia wymierne korzyści dla obu stron korzystających z platformy.

Pragniemy także zaznaczyć, że wdrożenie systemu sprzedaży B2B przebiega szybko, a jego obsługa jest intuicyjna.
Osoby pracujące na co dzień z Systemem Symfonia ERP będą w stanie obsługiwać sprzedaż internetową z jego poziomu bez dodatkowych szkoleń, dzięki czemu koszty wdrożenia systemu w firmie są zminimalizowane.

Warto także zaznaczyć, że dzięki zachowaniu struktury systemu WebCMS oferowany system B2B nie jest formą zamkniętą – oznacza to że możliwa jest dowolna jego modyfikacja pod indywidualne potrzeby Klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest dostosowanie B2B pod specjalistyczne potrzeby firm (np. poprzez zaawansowane i nietypowe wyszukiwarki produktów, czy wprowadzenie indywidualnych cenników dla poszczególnych klientów). Zapewnia to też możliwość uruchomienia go jako elementu strony internetowej, dzięki czemu zachowana jest spójność wizerunku i intuicyjność użytkowania dla klienta końcowego.
Ułatwia to i przyspiesza proces składania zamówień, co ma pozytywny wpływ na sprzedaż oraz pozyskanie nowego Klienta. Dodatkowo dzięki przekazaniu części procesu sprzedaży na klienta końcowego praca firmy może stać się wydajniejsza (klient sam zajmuje się złożeniem zamówienia, sam może wprowadzić swoje dane do bazy kontrahentów). Oczywiście cały proces przeprowadzony jest przy wykorzystaniu wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, dzięki czemu operacje są chronione przed niepowołanym dostępem.