Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

55 235 29 58
elblag@koni.pl
55 233 82 33
salon@koni.pl

Działamy dla Was już od 24 lat!

Oprogramowanie oraz systemy informatyczne dla mikro, średnich i dużych przedsiębiorstw

Szeroki zakres usług doradczych

Obsługa informatyczna oraz zarządzanie infrastrukturą

Centrum Edukacji Symfonia

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do Centrum Edukacyjnego Symfonii (CES), które prowadzone jest przez Złotego Autoryzowanego Partnera, firmę KONI Systemy IT.

CES w Elblągu, zapewnia Państwu możliwość korzystania z warsztatów szkoleniowych z obszarów Symfonii. Zajęcia są prowadzone przez licencjonowanych trenerów CES, którzy potwierdzili swoje kompetencje podczas egzaminu w Sage Sp. z o.o.

CES to centra szkoleniowe zlokalizowanie na terenie całej Polski, prowadzone przez Złotych Autoryzowanych Partnerów SYMFONII, Autoryzowanych Partnerów SYMFONII® oraz Filie Sage Sp. z o.o.
Celem funkcjonowania CES jest dostarczanie Użytkownikom Systemów SYMFONIA® wiedzy z obszarów funkcjonowania Systemów SYMFONIA® na najwyższym poziomie jakości.
CES posiada licencję wydaną przez centralę Sage Sp. z o.o. na prowadzenie działalności edukacyjnej w obszarach związanych z Systemami SYMFONIA®.
W ramach CES są prowadzone warsztaty szkoleniowe, szkolenia oraz seminaria i wykłady przez wysoko kwalifikowanych specjalistów – trenerów, posiadających licencję Autoryzowanych Trenerów Systemów SYMFONIA® wydanych przez Sage Sp. z o.o.
W ramach CES jest prowadzona współpraca z ekspertami zewnętrznymi z zakresu finansów, prawa, zarządzania kadrami. Każdy CES posiada sale wykładowe wyposażone w sprzęt, pozwalający na efektywne przeprowadzanie zajęć.

Poziomy zaawansowania szkoleń:

Podstawowy

Zajęcia przeznaczone są dla Użytkowników, którzy rozpoczynają pracę z programem, umożliwiają przygotowanie Systemu do pracy oraz zapoznanie się z podstawowymi funkcjami Systemów SYMFONIA.

Średniozaawansowany

Zajęcia przeznaczone dla Użytkowników rozpoczynających pracę z programem, przygotowują do bieżącej pracy z Systemem. Umożliwiają zapoznanie Użytkownika nie tylko z podstawowymi funkcjami Systemu, ale również z bardziej zaawansowaną funkcjonalnością.

Zaawansowany

Zajęcia skierowane do Użytkowników już pracujących z Systemami SYMFONIA®. Umożliwiają zapoznanie Użytkownika z zaawansowanymi funkcjami programu. Na życzenie Użytkowników, prowadzimy również zajęcia indywidualne, których program jest przygotowywany zgodnie z oczekiwaniami Użytkownika, a zajęcia odbywają się w Jego siedzibie.

 

Harmonogram szkoleń

Nazwa Szkolenia Ilość dni Terminy Cena
System Symfonia® Finanse i Księgowość 1 Do uzgodnienia 300 zł
System Symfonia® Środki Trwałe 1 200 zł
System Symfonia® Kadry i płace 1 300 zł
System Symfonia® Handel 1 200 zł

Cena udziału jednej osoby w szkoleniu. W cenę wliczony jest catering oraz materiały szkoleniowe.

Rabaty:

  • Każda następna osoba z tej samej firmy otrzymuje rabat w wysokości 10%;
  • W przypadku udziału jednej osoby z tej samej firmy w więcej niż w dwóch szkoleniach 15% rabatu;
  • W przypadku udziału więcej niż jednej osoby z jednej firmy, w więcej niż w dwóch szkoleniach 20% rabatu.

 

Do Pobrania: Formularz zgłoszeniowy