Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

55 235 29 58
elblag@koni.pl
55 233 82 33
salon@koni.pl

Działamy dla Was już od 24 lat!

Oprogramowanie oraz systemy informatyczne dla mikro, średnich i dużych przedsiębiorstw

Szeroki zakres usług doradczych

Obsługa informatyczna oraz zarządzanie infrastrukturą

Ośrodek Szkoleń CES KONI

Sukces biznesowy naszych klientów zależy nie tylko od zainwestowania w najnowocześniejsze technologie, ale również od inwestycji w kapitał ludzki i podwyższanie umiejętności i kwalifikacji obecnych lub przyszłych pracowników.

Aby wspierać naszych odbiorców uruchomiliśmy Ośrodek Szkoleń CES KONI, korzystające z bogatego doświadczenia firmy KONI Systemy IT, która jest jednym z wiodących dostawców zaawansowanych technologii informatycznych na rynku lokalnym i krajowym.

W ramach otwarcia Ośrodka przygotowaliśmy bogatą i różnorodną tematykę kursów otwartych jak i zamkniętych, profesjonalne materiały dydaktyczne oraz zaplecze wykładowe w pełni multimedialne w oddziale firmy przy ul. Studziennej 37-38 w Elblągu.

Oferta szkoleniowa naszej jednostki umożliwia podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników i wspiera rozwój przedsiębiorstw, instytucji i urzędów poprzez dostarczanie najnowszej wiedzy. Istota sukcesu organizacji tkwi w pracujących w niej ludziach. Aby przedsiębiorstwo wyróżniało się na konkurencyjnym rynku, pracownicy muszą się rozwijać i umacniać swoje kompetencje.

Posiadamy stałych, wypróbowanych wykładowców i konsultantów. Bazę wiedzy CES KONI stanowią pracownicy KONI Systemy IT - najlepsi specjaliści od poszczególnych produktów, systemów i technologii.

Warunkiem niezbędnym, jaki muszą spełniać to:

  • DOŚWIADCZENIE, gdyż umiejętności praktyczne są nieodzownym warunkiem gwarantującym, iż to co zostanie przedstawione naszym klientom jest sprawdzone i aktualne,
  • PASJA, bo zaangażowanie i chęć dzielenia się wiedzą naszych pracowników motywuje odbiorców szkoleń do jeszcze efektywniejszego zaangażowania.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, praktykami, a także przedstawicielami środowisk uniwersyteckich.

Ośrodek Szkoleń CES KONI jest zawsze gotowy do poszerzenia oferty proponowanych szkoleń i jest także w stanie zaproponować kursy odbiorcom indywidualnym, którzy będą zainteresowani ofertą.

 

Do pobrania : Regulamin Ośrodka CES KONI

Do pobrania: Karta zgłoszeniowa na szkolenie

Kontakt