Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

55 235 29 58
elblag@koni.pl
55 233 82 33
salon@koni.pl

Działamy dla Was już od 24 lat!

Oprogramowanie oraz systemy informatyczne dla mikro, średnich i dużych przedsiębiorstw

Szeroki zakres usług doradczych

Obsługa informatyczna oraz zarządzanie infrastrukturą

Strony WWW

Od 2011 roku nasza firma z powodzeniem realizuje przedsięwzięcia w zakresie projektowania, wykonania i administrowania stron WWW oraz sklepów internetowych.

Strony internetowe tworzymy w oparciu o najnowsze technologie. Każdy projekt traktujemy indywidualnie oraz jako szansę na zdobycie kolejnego cennego doświadczenia. Witryny projektujemy w oparciu o system CMS, który daje Ci, drogi Kliencie, pełną swobodę w kwestii samodzielnej aktualizacji oraz rozbudowy serwisu www. Nasze projekty charakteryzują się elastycznością pozwalającą na realizację zleceń począwszy od prostych wizytówek www, skończywszy na rozbudowanych sklepach internetowych i systemach zamówień pracujących w modelu B2B, zintegrowanych z używanym systemem sprzedaży lub systemem ERP.

Nawiązując z nami współpracę zyskasz możliwość przekazania na zewnątrz swoich myśli oraz wyróżnienia się na tle konkurencji. Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, która dotrze i zaciekawi Twoją grupę docelową odbiorców.

Od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten atut.

Nie działamy schematycznie.

Ty tworzysz ideę, my ją wdrażamy.