Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

Centrum Edukacji Symfonia

 

 

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do Centrum Edukacyjnego Symfonii (CES), które prowadzone jest przez Złotego Autoryzowanego Partnera, firmę KONI Systemy IT.

CES w Elblągu, zapewnia Państwu możliwość korzystania z warsztatów szkoleniowych z obszarów Symfonii. Zajęcia są prowadzone przez licencjonowanych trenerów CES, którzy potwierdzili swoje kompetencje podczas egzaminu w Sage Sp. z o.o.

CES to centra szkoleniowe zlokalizowanie na terenie całej Polski, prowadzone przez Złotych Autoryzowanych Partnerów SYMFONII, Autoryzowanych Partnerów SYMFONII®oraz Filie Sage Sp. z o.o.
Celem funkcjonowania CES jest dostarczanie Użytkownikom Systemów SYMFONIA® wiedzy z obszarów funkcjonowania Systemów SYMFONIA® na najwyższym poziomie jakości.
CES posiada licencję wydaną przez centralę Sage Sp. z o.o. na prowadzenie działalności edukacyjnej w obszarach związanych z Systemami SYMFONIA®.
W ramach CES są prowadzone warsztaty szkoleniowe, szkolenia oraz seminaria i wykłady przez wysoko kwalifikowanych specjalistów - trenerów, posiadających licencję Autoryzowanych Trenerów Systemów SYMFONIA® wydanych przez Sage Sp. z o.o.
W ramach CES jest prowadzona współpraca z ekspertami zewnętrznymi z zakresu finansów, prawa, zarządzania kadrami. Każdy CES posiada sale wykładowe wyposażone w sprzęt, pozwalający na efektywne przeprowadzanie zajęć.

 

 

Poziomy zaawansowania szkoleń:

 

Podstawowy

Zajęcia przeznaczone są dla Użytkowników, którzy rozpoczynają pracę z programem, umożliwiają przygotowanie Systemu do pracy oraz zapoznanie się z podstawowymi funkcjami Systemów SYMFONIA.

 

Średniozaawansowany

Zajęcia przeznaczone dla Użytkowników rozpoczynających pracę z programem, przygotowują do bieżącej pracy z Systemem. Umożliwiają zapoznanie Użytkownika nie tylko z podstawowymi funkcjami Systemu, ale również z bardziej zaawansowaną funkcjonalnością.

 

Zaawansowany

Zajęcia skierowane do Użytkowników już pracujących z Systemami SYMFONIA®. Umożliwiają zapoznanie Użytkownika z zaawansowanymi funkcjami programu. Na życzenie Użytkowników, prowadzimy również zajęcia indywidualne, których program jest przygotowywany zgodnie z oczekiwaniami Użytkownika, a zajęcia odbywają się w Jego siedzibie.

 

Harmonogram szkoleń

 

Nazwa Szkolenia Ilość dni Terminy Cena
System Symfonia® Finanse i Księgowość  1 Do uzgodnienia 300zł
System Symfonia®Środki Trwałe  1 200zł
System Symfonia®Kadry i płace  1 300zł
System Symfonia®Handel  1 200zł

 

Cena udziału jednej osoby w szkoleniu. W cenę wliczony jest catering oraz materiały szkoleniowe.

 

Rabaty:

  • Każda następna osoba z tej samej firmy otrzymuje rabat w wysokości 10%;
  • W przypadku udziału jednej osoby z tej samej firmy w więcej niż w dwóch szkoleniach 15% rabatu;
  • W przypadku udziału więcej niż jednej osoby z jednej firmy, w więcej niż w dwóch szkoleniach 20% rabatu.

 

Do Pobrania: Formularz zgłoszeniowy