Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

Studium sukcesu

X. Jesteśmy firmą, działającą głównie w branży górniczej. Zależało nam na wdrożeniu systemu zarządzania produkcją, który przede wszystkim pozwoli ująć i kontrolować koszty produkcji – mówi Andrzej Wieczorek, administrator sieci komputerowej spółki Urządzenia i Konstrukcje S.A. - Czy jesteśmy zadowoleni z Maestro? Zdecydowanie tak.

Do pobrania: Urządzenia i Konstrukcje

IX. Zakład Mechaniczny Elzam-Zamech Sp. z o.o. fabryka wywodząca się z byłego Zamechu, producent turbin, przekładni zębatych i ciężkich elementów okrętowych. Istnieje od 2000r. głównym profilem działalności firmy stała się produkcja dla przemysłu okrętowego. Spółka jest obecna na polskim, jak i zagranicznym rynku.

Do pobrania: Zakład Mechaniczny Elzam- Zamech

VIII. Wdrożenie w Fabryce Mebli OiKO, przedsiębiorstwie zajmujacym sie produkcją mebli pokojowych oraz kuchennych trwało dwa miesiące. Przeprowadził je zespół konsultantów z KONI, Złotego Autoryzowanego Partnera firmy Sage

Do pobrania: OIKO Fabryka Mebli

VII. Pracując w oparciu o system zarządzania Maestro, spełniamy wszystkie wymagania stawiane przez naszych kluczowych klientów, takich jak AIRBUS, Eaton, czy BOEING - mówi Łukasz Ot, kierownik produkcji w spółce Gardner Aerospace Tczew Sp. z o.o.

Do pobrania: Gardner Aerospace Tczew

VI. Elbląska firma Klimat-el została założona w 1984 roku. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa w latach 90. pozwolił na stopniowe rozszerzanie działalności, począwszy od produkcji instalacji wentylacyjnych, instalacji odpylających dla stolarni

Do pobrania: Klimat El

V.Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu jest placówka lecznicza działająca od 2005 roku. Jako specjalistyczny zakład leczniczy, elbląski szpital realizuje zadania związane z jego podstawowymi kierunkami działalności oraz wypełnia plany rozwoju w sferze ekonomicznej.

Do pobrania: Szpital_Elblag

IV. Konkurencyjność przedsiębiorstwa mierzy się m.in. sprawnością rozwiązań informatycznych. Kilka miesięcy przed wdrożeniem nowego systemu informatycznego wspierajàcego zarządzanie, zarząd firmy Malma Pasta, majającej siedzibe w Malborku,

Do pobrania: Malma_makarony

III. Duet Maestro MRPII z Systemem Zarządzania Forte, czyli jak uzdrowić produkcję.Firma ALVO rozpoczęła działalność gospodarczą w 1993 r. Produkuje wyroby wykonane ze stali nierdzewnej. Od 2005 roku głównym profilem działalności firmy stała się produkcja wyrobów ze stali nierdzewnej przeznaczonych do stosowania w służbie zdrowia oraz świadczenie usług w ramach kooperacji.

Do pobrania: ALVO

II. Firma SACCUS zajmuje się sprzedażą skór meblowych oraz produkcją galanterii skórzanej. Dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów od przeszła 20 lat cieszy się zaufaniem klientów. Swoje produkty dostarcza do największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce.

Do pobrania: Saccus

I. Duet Forte z Maestro w służbie produkcji, czyli wdrożenie w Hanyang ZAS Sp. z o.o. w Elblągu, przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, folii, płyty ABS i wyrobów metalowych.

Do pobrania: Hanyang