Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

O nas

PPHU KONI– nasza dewiza to JAKOŚĆ


Firma PPHU KONI  istnieje od 1996 roku.

PPHU KONI  to najwyższe kwalifikacje w zakresie sprzedaży, instalacji, a także usług szkoleniowych, wdrożeniowych oraz opieki posprzedażnej, co potwierdzone jest certyfikatem Złotego Autoryzowanego Partnera Sage Sp. z o.o.

Nasza oferta, skierowana zarówno do mikro, średnich i dużych przedsiębiorstw, obejmuje oprogramowanie firmy Sage Sp z o.o. z lini Symfonia w wersji Start, System Symfonia, ERP oraz rozwiązania dedykowane.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, możemy zaproponować naszym klientom szeroki zakres usług doradczych związanych z szeroko pojętą informatyką i technologią informatyczną. Wspieramy klientów w trakcie doboru rozwiązań informatycznych, czy też planowaniu wydatków na zakup nowego sprzętu i oprogramowania.

Duże doświadczenie oraz głęboka wiedza pozwalają nam szybko i skutecznie reagować na potrzeby klienta. Stawiamy na optymalne i nowoczesne rozwiązania informatyczne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy odpowiednie usługi specjalnie do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Nasi klienci mogą w pełni korzystać z usług konsultingowych i doradczych. Gwarantujemy kompleksową obsługę i serwis wdrożonych usług i rozwiązań.

Pomożemy wprowadzić Państwa przedsiębiorstwo w świat prawdziwej informatyki. Dobierzemy odpowiednią technologię, pomożemy zbudować lub zmodernizować posiadaną infrastrukturę, przeszkolimy pracowników, aby następnie opiekować się Państwa firmą.

Jeśli potrzebujecie Państwo szczegółowych informacji, bardzo prosimy o kontakt z naszym działem handlowym, a na pewno Wasze zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.